Champion OE003T10 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion OE003T10
  • Gap: 0.9 mm
  • Thread diameter: M14x1.25
  • Thread reach: 19 mm
  • Hex size: 16 mm
  • Terminal type: M4/SAE
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion OE003T10 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion OE003T10 na Ebay
Použití Champion OE003T10
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.0 954 45 33 1987-1998 1.0
CITROËN BX Break (XB-_) 19 1905 109 80 1988-1994 19
CITROËN BX Break (XB-_) 19 4x4 1905 109 80 1990-1991 19 4x4
CITROËN BX Break (XB-_) 16 1580 72 53 1988-1994 16
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.3 1294 64 47 1985-1989 1.3
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 1124 48 35 1984-1996 1.1
SSANGYONG MUSSO (FJ) 2.3 2295 140 103 1996 2.3
CITROËN BX (XB-_) 11 1124 57 42 1986-1992 11
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E 1360 60 44 1987-1996 1.4 E
MERCEDES-BENZ SL (R129) 500 SL (129.066) 4973 326 240 1989-1992 500 SL (129.066)
CITROËN C15 (VD-_) 1.1 1124 54 40 1988-1996 1.1
CITROËN C15 (VD-_) 1.4 E 1360 55 40 1987-1996 1.4 E
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.0 -16 1985 126 93 1989-1993 2.0 -16
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1580 80 59 1985-1989 1.6
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.6 24V Lotus 3638 377 277 1990-1992 3.6 24V Lotus
MERCEDES-BENZ Saloon (W124) 280 E (124.028) 2799 197 145 1992-1993 280 E (124.028)
PROTON IMPIAN 1.6 1584 102 76 2001 1.6
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1905 105 77 1988-1992 1.9
VAUXHALL CARLTON Mk III 3.6 24V Lotus 3638 377 277 1990-1992 3.6 24V Lotus
SEAT IBIZA I (021A) 1.5 1461 85 63 1984-1993 1.5
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 1124 49 36 1987-1990 1.1
SAAB 900 I Combi Coupe 2.1 -16 2119 136 100 1990-1993 2.1 -16
SAAB 900 I Convertible 2.0 16v 1985 133 98 1990-1990 2.0 16v
BMW 7 (E32) 750 i,iL V12 4988 300 220 1987-1994 750 i,iL V12
CITROËN AX (ZA-_) 10 E 954 41 30 1986-1988 10 E
SAAB 900 I Combi Coupe 2.0 -16 1985 126 93 1989-1992 2.0 -16
PEUGEOT 205 I Convertible (741B, 20D) 1.9 CTI 1905 102 75 1987-1994 1.9 CTI
CITROËN BX (XB-_) 16 1580 72 53 1987-1993 16
BMW 8 (E31) 850 CSi 5576 380 280 1993-1996 850 CSi
BMW 3 Convertible (E30) 318 i 1796 113 83 1990-1993 318 i
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.9 GTI CAT 1905 102 75 1987-1994 1.9 GTI CAT
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.1 1118 54 40 1985-1989 1.1
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 GTI 1905 120 88 1988-1989 1.9 GTI
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 1905 98 72 1989-1993 1.9
BMW 3 Touring (E30) 318 i 1796 113 83 1989-1994 318 i
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.1 XA 1118 54 40 1987-1988 1.1 XA
CITROËN AX (ZA-_) 11 1124 54 40 1986-1994 11
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 1998 114 84 1989-1999 2.0
BMW 3 (E30) 318 i 1796 115 85 1987-1991 318 i
SAAB 900 I Convertible 2.1 -16 2119 136 100 1990-1994 2.1 -16
BMW 3 (E30) 318 i 1796 113 83 1987-1991 318 i
SAAB 900 I Convertible 2.0 -16 1985 126 93 1990-1994 2.0 -16
BMW 8 (E31) 850 i,Ci 4988 300 220 1990-1994 850 i,Ci
MERCEDES-BENZ Saloon (W124) 500 E (124.036) 4973 326 240 1991-1993 500 E (124.036)
PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 1905 95 70 1988-1992 1.9
CITROËN BX (XB-_) 16 E 1580 88 65 1989-1993 16 E
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1580 72 53 1987-1989 1.6
CITROËN BX Break (XB-_) 19 CAT 1905 102 75 1986-1994 19 CAT
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 1905 98 72 1986-1989 1.9
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1580 75 55 1985-1989 1.6
PEUGEOT 605 (6B) 2.0 1998 107 79 1990-1999 2.0
PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection 1905 105 77 1987-1992 1.9 Injection
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1580 73 54 1986-1988 1.6
DAEWOO MUSSO (FJ) 2.3 2295 140 103 1999 2.3
PEUGEOT 305 II Break (581E) 1.6 1580 75 55 1986-1988 1.6
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 CAT 1580 75 55 1986-1989 1.6 CAT
BMW 3 Touring (E30) 318 i 1796 115 85 1987-1991 318 i
SAAB 900 I (AC4, AM4) 2.1 -16 2119 136 100 1990-1993 2.1 -16
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.6 1592 94 69 1986-1989 1.6