Champion OE016T10 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion OE016T10
  • Gap: 0.9 mm
  • Thread diameter: M14x1.25
  • Thread reach: 19 mm
  • Hex size: 16 mm
  • Terminal type: SAE
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion OE016T10 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion OE016T10 na Ebay
Použití Champion OE016T10
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
SUZUKI LIANA (ER) 1.6 1586 107 79 2005 1.6
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 1586 107 79 2006 1.6 VVT
LANCIA DEDRA SW (835) 1.8 GT 16V (835EH) 1747 131 96 1996-1999 1.8 GT 16V (835EH)