Champion RE14MCC5 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion RE14MCC5
  • Thread diameter: 14mm
  • Thread reach: 25mm
  • Seat type: tapered
  • Hex size: 16mm
  • Tip configuration: projected
  • Construction: Standard construction
  • Terminal type: Solid
Champion RE14MCC5 on Amazon
Champion RE14MCC5/012 Spark Plug
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion RE14MCC5 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion RE14MCC5 na Ebay
Použití Champion RE14MCC5
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
CHRYSLER PT Cruiser PF, PG 2.0L DOHC 16V 2000-2006 S4RE 0 1.3
CHRYSLER PT Cruiser PG 2.4L DOHC 16V 2004-2009 EDZ 0 1.3
CHRYSLER PT Cruiser Turbo 2.4L 2004-2009 DOHC 16V 0 1.3