Champion RE16MCT04 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion RE16MCT04
  • Gap: 1.1 mm
  • Thread diameter: M14x1.25
  • Thread reach: 25 mm
  • Hex size: 16 mm
  • Terminal type: SAE
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion RE16MCT04 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro Champion RE16MCT04 na Ebay
Použití Champion RE16MCT04
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
DODGE STRATUS 2.4 16V 2429 152 112 1995-2001 2.4 16V
DODGE STRATUS 2.4 16 V 2429 140 103 1995-2001 2.4 16 V
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 2429 150 110 2000-2010 2.4
CHRYSLER PT CRUISER Convertible 2.4 2429 143 105 2004-2008 2.4
JEEP CHEROKEE (KJ) 2.4 Laredo 2429 147 108 2001-2004 2.4 Laredo
DODGE CARAVAN (RG_) 2.4 2429 151 111 2000-2007 2.4
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16 V 2429 140 103 1995-2001 2.4 16 V
CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 2429 143 105 2005-2010 2.4
CHRYSLER SEBRING (JR) 2.4 2429 152 112 2001-2007 2.4
CHRYSLER SEBRING Convertible (JR) 2.4 2429 152 112 2001-2007 2.4
JEEP WRANGLER II (TJ) 2.4 2429 143 105 2002-2007 2.4
DODGE CARAVAN 2.4 i 2429 151 111 1995-2001 2.4 i
CHRYSLER VOYAGER III (GS) 2.4 AWD 2429 151 111 1997-2001 2.4 AWD
CHRYSLER SEBRING (JR) 2.4 2429 143 105 2001-2007 2.4
CHRYSLER VOYAGER III (GS) 2.4 i 2429 151 111 1995-2001 2.4 i
CHRYSLER STRATUS (JA) 2.4 16V 2429 152 112 1995-2001 2.4 16V