Champion RF11YCT04 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion RF11YCT04
  • Gap: 1.1 mm
  • Thread diameter: M18x1.5
  • Thread reach: 11.7 mm
  • Hex size: 21 mm