Champion RN14MC5/013 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro Champion RN14MC5/013
  • Gap: 1.3 mm
  • Thread diameter: M14x1.25
  • Thread reach: 19 mm
  • Hex size: 21 mm