Denso K16HRU11 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO K16HRU11
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 26.5
  • Hex size: 16 mm
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO K16HRU11 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO K16HRU11 na Ebay
Použití DENSO K16HRU11
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
CITROËN C1 (PM_, PN_) 1.0 998 68 50 2005 1.0
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V 1240 80 59 2003-2010 1.2 16V
TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) 1.0 VVT-i 998 69 51 2005 1.0 VVT-i
TOYOTA AYGO (WNB1_, KGB1_) 1.0 (KGB10) 998 68 50 2005 1.0 (KGB10)
NISSAN MICRA III (K12) 1.2 16V 1240 65 48 2003-2010 1.2 16V