Denso PKJ16CR8 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO PKJ16CR8
  • Thread diameter: 14mm
  • Thread reach: 19mm
  • Seat type: flat
  • Hex size: 16mm
  • Tip configuration: extra projected
  • Construction: Double platinum
  • Terminal type: Solid
DENSO PKJ16CR8 on Amazon
Denso (3175) PKJ16CR8 Spark Plugs, Pack of 4
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO PKJ16CR8 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO PKJ16CR8 na Ebay
Použití DENSO PKJ16CR8
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
MAZDA 626 Mk V (GF) 2.0 1991 115 85 1997-2002 2.0
MAZDA 626 Mk V (GF) 2.0 1991 136 100 1998-2002 2.0
MAZDA 626 Mk V Hatchback (GF) 2.0 1991 115 85 1997-2002 2.0
MAZDA 626 Mk V Hatchback (GF) 2.0 H.P. 1991 136 100 1998-2002 2.0 H.P.
MAZDA 626 Mk V Estate (GW) 1.8 1840 100 74 2000-2002 1.8
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V 2255 211 155 1995-2000 2.3 24V