Denso PKJ16CRL13 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO PKJ16CRL13
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 19
  • Hex size: 16 mm
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO PKJ16CRL13 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO PKJ16CRL13 na Ebay
Použití DENSO PKJ16CRL13
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
CHRYSLER 300 M (LR) 3.5 V6 24V 3518 254 187 1998-2000 3.5 V6 24V
CHRYSLER 300 M (LR) 3.5 V6 24V 3518 252 185 2000-2004 3.5 V6 24V