Denso PT16EPR-L13 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO PT16EPR-L13
  • Thread diameter: 14mm
  • Thread reach: 17.5mm
  • Seat type: tapered
  • Hex size: 16mm