Denso Q16PRU11 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO Q16PRU11
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 19
  • Hex size: 16 mm
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO Q16PRU11 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO Q16PRU11 na Ebay
Použití DENSO Q16PRU11
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V 1998 143 105 1990-1995 2.0 i 16V