Denso SK16PRA11 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO SK16PRA11
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 19
  • Hex size: 16 mm
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO SK16PRA11 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO SK16PRA11 na Ebay
Použití DENSO SK16PRA11
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
JAGUAR XK Convertible (QQ6_, _J43_) 4.2 XKR 4196 416 306 2006-2014 4.2 XKR
JAGUAR XK Coupe (QQ6_, _J43_) 5.0 V8 5000 385 283 2009-2014 5.0 V8
JAGUAR XF (_J05_, CC9) 4.2 Kompressor 4196 416 306 2008-2015 4.2 Kompressor
JAGUAR XK Convertible (QQ6_, _J43_) 5.0 V8 5000 385 283 2009-2014 5.0 V8
SUZUKI IGNIS (FH) 1.3 4WD 1328 83 61 2000-2003 1.3 4WD
JAGUAR XJ (NNA_, X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V8 5000 510 375 2009 5.0 V8
JAGUAR XJ (NNA_, X35_, _J12_, _J24_) 5.0 V 8 5000 385 283 2009 5.0 V 8