Denso SK16PRL11 - Alternativní zapalovací svíčky
    Specifikace pro DENSO SK16PRL11
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 19
  • Hex size: 16 mm
Hledat zapalovací svíčky
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO SK16PRL11 na Amazon
Náhradní zapalovací svíčky pro DENSO SK16PRL11 na Ebay
Použití DENSO SK16PRL11
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V 1599 107 79 2002-2009 1.6 16V
KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.7 V6 2656 189 139 2006 2.7 V6
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.7 All-wheel Drive 2656 175 129 2004-2010 2.7 All-wheel Drive
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 i 16V 1975 141 104 2004 2.0 i 16V
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 3342 260 191 2010 3.3
KIA OPIRUS (GH) 3.8 V6 3778 267 196 2006 3.8 V6
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 3.3 3342 235 173 2005 3.3
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 1975 141 104 2004-2010 2.0
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.6 1599 103 76 2001-2010 1.6
HYUNDAI COUPE (GK) 2.7 V6 2656 165 121 2007-2009 2.7 V6
KIA CEE`D Hatchback (ED) 2.0 1975 143 105 2006-2012 2.0
HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 All-wheel Drive 1975 141 104 2004-2010 2.0 All-wheel Drive
KIA CEE`D SW (ED) 2.0 1975 143 105 2007-2012 2.0
HONDA CIVIC VII Saloon (ES) 1.3 IMA 1339 83 61 2004-2005 1.3 IMA
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V 1599 105 77 2002-2009 1.6 16V
HYUNDAI ix55 3.8 V6 4WD 3778 264 194 2011 3.8 V6 4WD
KIA PRO CEE`D (ED) 2.0 1975 143 105 2008-2012 2.0
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS 1975 143 105 2003-2009 2.0 GLS
HYUNDAI TIBURON Coupe 2.0 CVVT 1975 143 105 2006-2008 2.0 CVVT
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 1975 140 103 2004-2008 2.0
KIA SPORTAGE (JE_, KM_) 2.0 16V 4WD 1975 141 104 2004 2.0 16V 4WD